Candy rozszerza serię zmywarek wolnostojących


Candy rozszerza serię zmywarek wolnostojących
2019-12-13
Firma Candy wprowadziła do oferty nowe zmywarki wolnostojące o wymiarach 60 cm z serii Candy Brava. Te wydajne i ekonomiczne sprzęty gwarantują oszczędność czasu oraz idealnie czyste naczynia. Najwyższa jakość zmywania potwierdzona jest certyfikatem. Modele z serii Candy Brava, których wnętrze wykonane jest w całości ze stali, to dobry wybór dla osób, które są zdecydowane na zakup urządzenia wolnostojącego charakteryzującego się dużym załadunkiem. Najlepsza skuteczność potwierdzona jest certyfikatem jakości zmywania klasy A, a opatentowana konstrukcja koszy zapewnia stabilne usuwanie zabrudzeń z nawet 16 kompletów naczyń (także talerzy o średnicy 34,5 cm, czy blach z piekarnika). Dzięki nowemu oprogramowaniu pompy, sprzęty oferują program Zoom 39' - gwarancję szybkiego uzyskania czystych i suchych naczyń. Zmywanie i suszenie odbywa się w zaledwie 39 minut, a samo zmywanie bez suszenia zajmuje tylko 24 minuty.

Oszczędność wody i czasu bez kompromisów na wydajności

Zużycie wody w Candy Brava jest bardzo niewielkie, w niektórych modelach wynosi maksymalnie 10l na cykl. Ponadto jeśli akurat mamy mniej naczyń do umycia możemy skorzystać z oszczędnej funkcji ½ załadunku. Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki uchylają się automatycznie (w wybranych modelach), co oszczędza czas i poprawia skuteczność suszenia. Funkcja jest zupełnie bezpieczna dla mebli i blatu, gdyż komputer wybiera optymalny czas oraz szerokość otwarcia drzwi. Dodatkowo unikalna konstrukcja kosza Zoom gwarantuje dokładny przepływ wody pomiędzy naczyniami, a w rezultacie najlepsze efekty zmywania w jak najkrótszym czasie. Wybrane urządzenia z tej serii oferują dodatkowy, trzeci kosz, który idealnie sprawdzi się do mycia, filiżanek, spodków lub innych niewielkich naczyń. Warto również zwrócić uwagę na to, że filtr zmywarki jest automatycznie oczyszczany przy każdym przepływie wody, a materiał filtra i mikrofiltra posiadają właściwości bakteriobójcze. Nie wymagają zatem częstego czyszczenia, dlatego zmywarka zużywa mniej środków chemicznych, energii i wody.

Rodziny z dziećmi będą zadowolone ze specjalnego programu zmywania 75 stopni, który jest idealnym rozwiązaniem, aby dokładnie umyć butelki oraz smoczki. Urządzenie jest też bardzo ciche (43 dB). Osoby, które preferują zarządzanie domowymi obowiązkami z poziomu smartfona docenią aplikację simply-Fi i np. dostęp do funkcji Add-Dish (informacja o możliwości dołożenia naczyń po rozpoczęciu zmywania).

Nowe zmywarki wolnostojące z serii Candy Brava dostępne są w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert i Neonet. Sprzęty można nabyć w cenach od 1099 zł do 1749 zł.
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl