Edimax SP-1101W V2 - pierwszy krok do inteligentnego domu


Edimax SP-1101W V2 - pierwszy krok do inteligentnego domu
2017-12-18
SP-1101W v2 to inteligentna wtyczka umożliwiająca kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, żeby uczynić go bardziej dynamicznym i funkcjonalnym. Po włączeniu i podłączeniu do niego urządzenia, Smart Plug pozwala je zdalnie włączać lub wyłączać, a także stworzyć harmonogram automatycznego...
...sterowania zasilaniem.
 
Kontrola głosowa
Włącz lub wyłącz urządzenia elektryczne i elektroniczne przez Amazon Alexa. Rozmawiaj, aby uzyskać pełną kontrolę!
 
Inteligentny dom
Urządzenia SmartPlug umożliwiają kontrolę zasilania innych urządzeń elektronicznych w domu, za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie czy tablecie. SP-1101W v2 może również wysyłać na email informację o tym, że podłączone do niego urządzenie zostało ręcznie włączone bądź wyłączone.
 
Harmonogram
SmartPlug SP-1101W v2 umożliwia zapisanie harmonogramu włączania i wyłączania urządzeń, co pozwala zmniejszyć zużycie energii, a przez to i wysokość rachunków za prąd.
 
Kontrola i wygoda
SP-1101W v2 umożliwia włączenie lub wyłączenie lampki nocnej, ekspresu do kawy czy innych urządzeń, za pomocą smartfonu. Aplikacja pozwala również sprawdzić stan SmartPlugów z każdego miejsca, o każdej porze, dając pewność, że żadne urządzenie nie pozostało włączone przez przypadek.
 
Łatwa konfiguracja i inteligentne powiadomienia
Konfiguracja nie może być łatwiejsza i wszystko odbywa się na smartfonie lub tablecie. Po uruchomieniu Smart Plug powiadomienia e-mail mogą na bieżąco informować o zdarzeniach alarmowych, które urządzenia i elektronika są włączane/wyłączane za pomocą aplikacji EdiSmart, a także otrzymywać raporty o zużyciu energii i powiadomienia o nadmiernym budżecie! Pomaga to pozostać w komfortowym środowisku domowym, jednocześnie kontrolując w pełni zużycie energii inteligentnych, wygodnych, a jednocześnie energochłonnych urządzeń gospodarstwa domowego.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl