Huawei Next Image 2021 – ostatni moment na udział w konkursie i wygranie atrakcyjnych nagród


Huawei Next Image 2021 – ostatni moment na udział w konkursie i wygranie atrakcyjnych nagród
2021-11-24
Jeszcze tylko przez tydzień pasjonaci fotografii mobilnej mogą zgłaszać swoje prace do Huawei Next Image 2021. Aby wziąć udział w konkursie należy za pomocą dowolnego smartfona Huawei zrobić zdjęcie związane z tematem jednej z dziesięciu kategorii konkursowych i zgłosić je do końca listopada.

Na zwycięzców czeka aż trzydzieści nagród pieniężnych, w tym trzy główne w wysokości 10 000 dolarów każda, a także produkty Huawei – smartwatche Watch, słuchawki FreeBuds 4 oraz najnowszy, fotograficzny smartfon marki Huawei nova 9. W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, a każdy z nich może zgłosić maksymalnie 30 prac. Laureaci zostaną wyłonieni w grudniu.

Huawei Next Image 2021 to czwarta odsłona jednego z największych na świecie międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej. W ciągu poprzednich edycji konkursu uczestnicy z całego świata, zgłosili łącznie ponad dwa miliony zdjęć. W tym roku prace miłośników fotografii mobilnej oceni jury, które tworzą cenieni na świecie artyści i przedstawiciele świata mediów, m.in. Olivier Chiabodo, producent radiowy i telewizyjny, założyciel The Explorers; Karen Smith, krytyczka sztuki, kuratorka; Liu Heung Shing, fotograf, założyciel Shangai Center of Photography oraz Lin Haiyin, fotografka, zwyciężczyni nagrody głównej Huawei Next Image 2020.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie zdjęć wykonanych smartfonami marki Huawei. Można je przesłać do 30 listopada po zalogowaniu się na stronie Społeczności Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/community/next-image/. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 30 prac. Fotografie będą oceniane w dziesięciu kategoriach:

          Portret (autoportrety, portrety innych osób, zdjęcia grupowe, skupiające się na twarzy lub pokazujące całą sylwetkę)

          Monochromatyzm (czarno-białe zdjęcia)

          Kolor (kolorowe zdjęcia)

          Migawka (uchwycenie wyjątkowych momentów)

          Noc (zdjęcia nocne lub wykonane w ciemności)

          Teleobiektyw (wykorzystanie teleobiektywu)

          Superszeroki kąt (wykorzystanie szerokokątnego obiektywu)

          Supermakro (wykorzystanie trybu supermakro)

          Opowieść wideo (materiał wideo o długości maksymalnie 15 minut)

          Opowieść obrazem (stworzenie opowieści przy pomocy od trzech do dziewięciu zdjęć)

 

Trzech zwycięzców konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 000 dolarów. Jury konkursu spośród wszystkich zgłoszeń wyłoni również 27 autorów najlepszych zdjęć w poszczególnych kategoriach - każdy z nich otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 dolarów. W konkursie zostaną również przyznane nagrody rzeczowe - 30 najnowszych smartwatchy Huawei Watch 3 oraz 30 par słuchawek bezprzewodowych FreeBuds 4. Dodatkowo 10 autorów najlepszych zdjęć z Polski otrzyma kupon, uprawniający do zakupu najnowszego fotograficznego smartfona Huawei nova 9 za 1 zł w sklepie internetowym huawei.pl.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Społeczności Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/community/next-image/
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl