NEC EA242F i NEC EA272F - nowe, jednoprzewodowe monitory biurkowe USB-C do bi


NEC EA242F i NEC EA272F  - nowe, jednoprzewodowe monitory biurkowe USB-C do bi
2021-01-25
Firma Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadziła na rynek dwa nowe monitory: 27-calowy NEC MultiSync® EA272F i 24-calowy NEC MultiSync® NEC EA242F. Dzięki wbudowanemu portowi USB-C użytkownicy mogą zaspokoić potrzeby związane z danymi, obrazem, dźwiękiem, zasilaniem i połączeniem USB.

 

Oba modele monitorów zasilają stacjonarne i przenośne komputery za pomocą jednego kabla ze złączem USB-C o mocy 65W bez konieczności stosowania stacji dokującej. Użytkownicy mogą również łatwo skonfigurować wiele monitorów za pomocą wyjścia DisplayPort-out i pętli sygnałowej Daisy-chain bez dodatkowego okablowania. Nadal można cieszyć się pełną elastycznością podłączając urządzenia poprzez HDMI, DisplayPort, VGA, USB i Audio, co sprawia, że oba modele są idealnym rozwiązaniem do konfiguracji dwuekranowej.

Przy projektowaniu monitorów priorytetem było zdrowie i komfort użytkownika. Najwyższe standardy ergonomii zapewniają pełną regulację wysokości, nachylenia, obrotu i pochylenia ekranu, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jego pozycji do indywidualnych preferencji. Wbudowana technologia niskiej emisji niebieskiego światła chroni również przed zmęczeniem oczu, nie obniżając przy tym wydajności kolorystycznej.

Dzięki 27-calowemu ekranowi NEC MultiSync® EA272F idealnie nadaje się do wszelkich zastosowań biurowych. Natomiast mniejszy, 24-calowy NEC MultiSync® EA242F jest optymalnym wyborem do biur domowych, w których przestrzeń często bywa ograniczona.

"Środowisko pracy się zmienia, a użytkownicy coraz częściej dzielą swój czas między dom a biuro" - powiedział Jan Gräf, Product Manager Desktop w firmie Sharp NEC Display Solutions Europe. „Jest dla nas ważne, aby dostarczać rozwiązania, które dobrze sprawdzą się w każdym scenariuszu. W przypadku obu modeli zastosowanie technologii USB-C jest bardzo istotne. Użytkownicy mogą obsługiwać wszystkie potrzeby za pomocą tylko jednego kabla. Mogą cieszyć się dużą elastycznością, łącznością i przyszłościowymi rozwiązaniami oraz jednocześnie schludnym biurkiem".

Więcej informacji na temat nowych monitorów desktopowych Sharp/NEC można znaleźć na dedykowanych stronach internetowych:

https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Monitory-desktopowe/Monitory-Biznesowe/rp/EA242F.xhtml

https://www.sharpnecdisplays.eu/p/pl/pl/products/details/t/Monitory-desktopowe/Monitory-Biznesowe/rp/EA272F.xhtml
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl