Nowe technologie od Ezviz na 2021 rok


2021-03-05
Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wchodzi w 2021 rok z nową generacją kamer, które wznoszą przyjemność z użytkowania i codzienny komfort na jeszcze wyższy poziom.

Europejski rynek smart home jest stale napędzany przez narastające potrzeby klientów, związane z bezpieczeństwem, ochroną i wygodą. Konsumenci oczekują spełnienia swoich oczekiwań poprzez najnowocześniejsze technologie. Doceniają produkty, które są łatwe w obsłudze i zintegrowane.


Przeczytaj również:

 

W odpowiedzi na trendy rynkowe na 2021 Ezviz rozpoczyna ten rok, prezentując szereg nowoczesnych produktów, już w jego pierwszym kwartale. Nowe nabytki, zaopatrzone w technologię AI, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do nowości należy m.in. model C8C - pierwsza w historii marki kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia, a także  obrotowa kamera domowa C6W. Oba produkty obsługują monitorowanie 360 stopni, rejestrujące każdy najmniejszy zakątek posesji czy domu. Dopracowany i subtelny design sprawia, że kamery pasują do każdego wystroju i otoczenia. Ponadto Ezviz modernizuje swoje najpopularniejsze modele: C3W i C6C, wzbogacając je w lepszą jakość nagrywania oraz detekcję ruchu, dodając do oferty C3W Pro i C6C Pro. Warto również wspomnieć, że firma idzie o krok dalej, proponując bezprzewodowe, zasilane przez baterie kamery. BC1 znacznie przewyższa inne modele dostępne na rynku pod względem wydajności. Dzięki baterii o pojemności 12900 mAH potrafi działać w normalnych warunkach nawet do roku na jednym naładowaniu.

 

“Jesteśmy świadomi, że w Europie smart living, jest nie tyle opcją, ile rosnącą potrzebą. Coraz więcej konsumentów szuka produktów najwyższej klasy, które pomogą im żyć wygodniej i bezpieczniej. Często są oni zaskoczeni tym, jak nowoczesne technologie są w stanie ułatwić ich codzienne życie.” - mówi Tomasz Kowalewski, Krajowy Menadżer Sprzedaży w Ezviz Polska - “W 2021 naszym głównym priorytetem jest kompletowanie oferty produktowej i wprowadzanie technologii AI do wszystkich urządzeń.”

 

Wbudowany algorytm sztucznej inteligencji umożliwia detekcję osób, tryb nocny w kolorze, wysoką rozdzielczość zdjęć nawet do 4MP i wydajną kompresję wideo  H.265. To tylko niektóre z technologii, jakie oferują produkty marki Ezviz. W taki sposób produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów:

 

       C8C kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia - wielofunkcyjna kamera, która nagrywa, wykrywa i ostrzega przed potencjalnymi intruzami. Zaprojektowana tak, aby przezwyciężyć wszystkie wyzwania obserwacji na zewnątrz - panoramiczne monitorowanie, detekcja osób, kolorowy tryb nocny i aktywna ochrona w razie nagłego zdarzenia.

       C6W kamera domowa z funkcją obrotu/pochylenia - inteligentna, kopułkowa kamera, która łączy nowoczesny design z panoramicznym rejestrowaniem domowej przestrzeni. Kiedy wykryje jakiś ruch, potrafi automatycznie przybliżyć obraz nawet 4-krotnie. Aby wyeliminować niepotrzebne alerty, funkcję można przełączyć na wykrywanie osób, ignorując inne źródła ruchu.

       BC1 zestaw zasilany baterią - przełomowy produkt przeznaczony zarówno do monitoringu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kamera BC1, połączona ze stacją bazową, gwarantuje bardzo długie działanie na jednym naładowaniu baterii.

       C3W Pro kamera zewnętrzna z kolorowym trybem nocnym - wyposażony w AI ulepszony model najlepiej sprzedającej się kamery zewnętrznej C3W, która staje się przodownikiem w rozwoju serii outdoorowej. C3W Pro zawiera wiele ulepszeń w monitoringu nocnym, precyzyjności alertów i jakości wideo.

       C6CN Pro domowa kamera z funkcją obrotu/pochylenia - obowiązkowy produkt dla zwiększenia bezpieczeństwa w domu. Dzięki nowoczesnemu AI kamerze nie umknie żaden szczegół. Dodatkowo wyposażona jest w najlepsze technologie rejestrowania obrazu i inne innowacyjne funkcje.

 
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa FLPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl