Nowoczesne pralki – oszczędność i komfort użytkowania


2013-11-22
Dzięki błyskawicznemu rozwojowi technologii, otaczające nas sprzęty domowego użytku zyskują coraz to nowe funkcje, które sprawiają, że nawet w przypadku zwykłych urządzeń AGD możemy już mówić o prawdziwej „inteligencji”.

Za świetny przykład posłużyć mogą chociażby pralki, które już dawno przestały być zwykłymi maszynami do mieszania wody i detergentów - obecnie urządzenia te posiadają niezwykłe możliwości, które nie tylko zapewniają nam znaczną wygodę, ale także pomagają w obniżeniu rachunków i dbaniu o środowisko naturalne.


Przeczytaj również:

Bez usterek i hałasu

Wielu osobom pralka kojarzy się przede wszystkim z ogromnym hałasem wytwarzanym w trakcie jej pracy. Na szczęście konstruktorom pralek udało się znacznie ograniczyć ten problem, a to za sprawą wyeliminowania dwóch elementów: paska napędowego oraz silnika szczotkowego. Poza tym, że owe części bardzo często ulegają awariom, są także jedną z głównych przyczyn uciążliwego hałasu i wibracji. Dlatego pozbawiony ich system 6 Motion DD, w którym silnik jest połączony bezpośrednio z bębnem, zapewnia znacznie cichszą pracę urządzenia, a ponadto również niższe koszty eksploatacji oraz oszczędność energii.

Diagnostyka na miarę XXI wieku

W przypadku pralek oszczędności może przysporzyć nam nie tylko niski pobór prądu, ale także wody. Do obniżenia rachunków z pewnością w dużym stopniu przyczyni się oryginalny system, którego działanie opiera się na jednoczesnym natrysku pary oraz wody pobieranej z dna bębna. Wykorzystana zostaje tutaj woda, która zbiera się pomiędzy dolną częścią bębna a zbiornikiem zewnętrznym, co pozwoli nam zaoszczędzić nawet 7 litrów na kilogram. Warto zainwestować także w sprzęt o dużej ładowności - kiedy w bębnie zmieści się więcej ubrań, będziemy mogli znacznie ograniczyć częstotliwość prania, a tym samym w ogromnym stopniu zmniejszyć ilość zużywanej wody.Więcej na: www.niezawodnepralki.pl.

Nawet najnowocześniejsze urządzenia nie są w pełni odporne na różnego rodzaju usterki, jednak także i na tym polu możemy obecnie liczyć na znaczne udogodnienie. Dzięki inteligentnej diagnostyce błędów nawet największy laik będzie w stanie szybko dowiedzieć się, jaka jest konkretnie przyczyna awarii jego pralki. Wystarczy, że umieścimy telefon blisko przycisku zasilania, a po chwili otrzymamy diagnozę! W ten sposób nie tylko oszczędzimy czas na oczekiwaniu, aż zjawi się u nas fachowiec, ale także ograniczymy wydatki związane z kosztami serwisowania.
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jerzy Sanaj

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl