TLEN, WAŻNY JAK NIGDY DOTĄD!


TLEN, WAŻNY JAK NIGDY DOTĄD!
2019-06-18
Coraz większe zanieczyszczenie powietrza (już nie tylko w miastach) i rakotwórczy smog wpływają bardzo negatywnie na nasze zdrowie, a w szczególności na kondycję naszych dróg oddechowych. Jednym z najlepszych sposobów na zniwelowanie szkodliwego działania smogu jest tlenoterapia, czyli korzystanie z dobrodziejstw pierwiastka życia.
Czyste powietrze to mieszanina głównie azotu (około 78%), a także niezwykle ważnego na naszej planecie życiodajnego tlenu (około 21%). Nawet niewielkie zmiany w jego składzie są odczuwalne, organizm oddychający zanieczyszczonym powietrzem skazany jest na obniżoną odporność, gorszą wydolność i słabszą niż zwykle zdolność do regeneracji. Dlatego niezwykle ważne jest dostarczenie naszemu organizmowi odpowiednich składników potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania, np. poprzez stosowanie normobarii.
Wzbogacona w cząsteczkowy wodór oraz inne pierwiastki chemiczne, a przede wszystkim w życiodajny tlen unikalna atmosfera panująca wewnątrz komór normobarycznych jest niezwykle korzystna dla zdrowia i samopoczucia ich użytkowników, zwłaszcza w czasach w których nasze drogi oddechowe narażone są na ciągłe niedogodności spowodowane zanieczyszczeniem powietrza, a zwłaszcza smogiem.
- Grupa Ekonstal jest jedynym polskim przedsiębiorstwem oferującym bezpieczne zabiegi w komorach normobarycznych. Nasze komory zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów mają za zadanie odpowiednio dotlenienić organizm oraz polepszyć zdolność do regeneracji komórek, a także zwiększyć wydolność organizmu - mówi Natalia Polasik-Lipińska, przedstawicielka grupy Ekonstal, producenta komór normobarycznych Normobaric Room.
To właśnie to wzbogacone powietrze, którym oddycha się w komorze normobarycznej oraz odpowiednie dopasowane do niego ciśnienie panujące w jej wnętrzu poprawia zdrowie i samopoczucie. Normobaria to ratunek dla osób żyjących w miastach, bardzo często rekomendowany i polecany przez lekarzy jako środek do niwelowania negatywnego wpływu smogu na organizm człowieka.



Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl