Wypożyczaj, testuj i decyduj o zakupie – produkty Samsung dostępne w ofercie Plenti


2022-04-14
Organizujesz domówkę i szukasz głośnika czy może myślisz o nowym robocie sprzątającym i chcesz sprawdzić, jak poradzi sobie w twoim domu? Teraz, za pomocą aplikacji Plenti, przetestujesz wybrane urządzenia Samsung i sprawdzisz je w działaniu. W ramach współpracy do oferty Plenti dołączyły

oczyszczacze powietrza, roboty sprzątające, odkurzacze oraz sprzęt audio Samsung.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Plenti[i] użytkownicy otrzymują dostęp do tysięcy urządzeń elektronicznych, w tym nowości rynkowych, z opcją czasowego wypożyczenia. Wybrany gadżet dociera wprost pod drzwi naszego mieszkania czy biura, nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia. Teraz portfolio Plenti powiększyło się o rodzinę produktów Samsung, m.in. oczyszczacz powietrza Cube AX47, robota sprzątającego Jet Bot+™, odkurzacz Jet 90 Complete, a także soundbar Q-Seria HW-Q700A oraz głośnik Power Audio MX-T50.

Dzięki Plenti użytkownicy zyskują możliwość przetestowania produktów jeszcze przed ich zakupem. Aplikacja oferuje dwa modele współpracy: Flexi to wynajem na krótki okres, np. kilka dni, natomiast subskrypcja wiąże się z wynajmem na miesiące (1+,3+,6+,12+). Z 3-miesięcznej subskrypcji skorzystamy wtedy, gdy na przykład zechcemy wynająć oczyszczacz powietrza jedynie na sezon alergiczny. Flexi sprawdzi się doskonale w razie niespodziewanego zapotrzebowania na głośnik Power Audio, który rozkręci każdą imprezę. Opcja czasowego wynajmu stwarza także świetną okazję do tego, aby porównać ze sobą urządzenia dostępne na rynku – jakość dźwięku w przypadku soundbarów lub efektywność sprzątania w przypadku odkurzaczy o różnej mocy lub funkcjach.

Plenti sprawia, że użytkownicy nie muszą polegać jedynie na opisie producenta, opinii sprzedawcy w sklepie, czy rekomendacji znajomego. Wynajem okresowy oznacza, że mogą oni wybrane produkty przetestować w domowym zaciszu, aby podjąć naprawdę przemyślane decyzje.

Więcej o Plenti

Plenti jest startupem, który działa w obszarze access economy. Klient, zamiast stać się właścicielem produktu, płaci za jego tymczasowe użytkowanie. Zarządzamy marketplacem i oferujemy dostęp do najnowszych sprzętów elektronicznych. Aplikacja mobilna umożliwia wypożyczenie ulubionych produktów z dostawą pod wskazany adres – nawet w przeciągu kilkudziesięciu minut - bez wychodzenia z domu czy biura.https://plenti.app/pl/how-it-works

 

 

 

 [i] Właścicielem i Usługodawcą aplikacji Plenti jest Plenti sp. z o.o.

 
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dominika Maciąg

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl