Audictus Creator - składane słuchawki dla mobilnych użytkowników


Audictus Creator - składane słuchawki dla mobilnych użytkowników
2018-10-24
Zbudowane wokół 40-milimetrowych przetworników Audictus Creator mogą pochwalić się solidną konstrukcją i rozsądną ceną. Zadowoleni będą też miłośnicy stonowanego wzornictwa.

Audictus to wciąż świeża marka, ale posiadająca w portfolio kilka naprawdę udanych i docenionych przez użytkowników modeli słuchawek. Nie inaczej ma być z modelem Creator. Wyposażone w średniej wielkości nauszniki, mają skutecznie odseparować ucho od hałasu otoczenia. Produkt Audictusa jest przeznaczony głównie do słuchania muzyki na zewnątrz. Ma temu sprzyjać lekka, ważąca 168 g składana konstrukcja, która znacznie ułatwia ich transport.

 

Creatory wyposażono w przewód o długości 1,2 m, wzmocniony tekstylnym oplotem. Użytkownik ma do dyspozycji wygodny pilot sterowania z wbudowanym mikrofonem. Podłączone do smartfona wtykiem jack 3,5 mm, umożliwiają również prowadzenie, rozpoczęcie i zakończenie rozmowy telefonicznej. Słuchawki są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

 

Audictus Creator są dostępne na rynku w cenie 99 zł.

 

Dane techniczne:

 

  • Podłączenie: mini-jack 3,5 mm
  • Średnica przetworników: 40 mm
  • Materiały: ABS i ekoskóra
  • Impendancja: 32 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Czułość: 102 dB +/- 3 dB
  • Masa: 168 g

 

Źródło: Entrymedia, Audictus

 

###

 

 

O Audictus


Audictus to produkty tworzone z myślą o pasji. Stawiamy na jakość dźwięku a funkcjonalność naszych słuchawek, ma za zadanie pomóc użytkownikom osiągać wyznaczone cele i realizować swoje marzenia.

Audictus to nie tylko słuchawki. Tworzymy społeczność, wspieramy imprezy sportowe i twórczych ludzi z pasją, motywujemy do działania i podpowiadamy jak osiągać wyznaczone cele. Przyświeca nam interaktywne hasło „Audicted to … music” – my jesteśmy uzależnieni od muzyki, sportu i radości.

 

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki

tel. 666 879 779

piotr.poniecki@entrymedia.pl
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl